Shop Mobile More Submit  Join Login
00_Fool_sketch by Sibrien-chan 00_Fool_sketch by Sibrien-chan
Szkic pod projekt dyplomowy z Grafiki Komputerowej. Robię talie kart tarota (obecnie nie pełną - jedynie 22 główne karty). Uznałam, że właściwie mogła bym się tu pochwalić, nawet jeśli to półprodukt w lichej wersji, w którym mnóstwo jest błędów, których z premedytacją nie będę już i tak poprawiać, bo brak mi na to czasu i chęci. Teraz liczy się tylko zaakceptowanie tego cholernego dyplomu. Kiedyś wrócę do tego projektu i zrobię wszystko jeszcze raz - poprawie błędy, przyłożę się bardziej, zrobię to wszystko bardziej od serca, może część rysunków zrobię od nowa.
Karty są utrzymane w klimacie mojego autorskiego świata/systemu fantasy.

Karta Głupiec. Mamy tutaj, zamiast przypadkowego obdartusa z psem, Itasia i jedno z pso-podobnych stworzonek. Wbrew nazwie karty, nie oznacza ona debila, tylko kogoś pochopnego i niepoprawnie optymistycznego.

***
It’s sketch for thesis project of computer graphic . I’m doing the Tarot cards (not full pack – only 22 main cards). I decide that I should show my work, even if it’s only half-product in low quality and with many mistakes (which I won’t correct because I don’t have time and mood for it). Now only acceptation of thesis is important. In the future I will return to this project and make all over again – I will correct mistakes, do it more from heart, maybe some sketches I will do over again.
Cards are in climate from my own fantasy world/system.

There is Fool card. Instead random man with dog we have here one of my OC’s with creature what is something like a dog. Contrary of card name it isn’t show an idiot but someone who is hasty and optimistic.
Add a Comment:
 
:iconpatmax17:
patmax17 Featured By Owner Feb 3, 2013  Hobbyist Traditional Artist
this is probably the best of the cards you posted. It's clearly recognizable as the Fool, it's well done, i like the detail on the animal's fur, and the pose and composition. The pose and theme remind me of old tarot cards, though the style is very different^^
Reply
:iconsibrien-chan:
Sibrien-chan Featured By Owner Feb 3, 2013  Student Traditional Artist
It's the first card what I've done. I also think it's the best card if I look at the readability. ;)
Reply
:iconwoodsie-one:
Woodsie-One Featured By Owner Feb 2, 2013  Student General Artist
Plecak, płaszcz, ubranie i ogólnie cały stuff wyglądają ekstra - zazdrodzczę Ci umiejętności rysowania tych wszystkich przedmiotów, tak, żeby były w użyciui nadal wyglądały tak, jak wyglądać powinny. Psowate też jest fajniaste, tylko tylną łapę ma jakąś wyłamaną i przemiszczoną. Zaś panu pokrzywdziłaś proporcje, bo ma łapcie do kolan prawie i strasznie małe dłonie i stopy. Szyja jest zbyt szeroka, sięga niemalże podbródka, tak jakby miał zdeformowaną szczękę, albo jakby ktoś mu przyszył skórę do tego miejsca. Za to podziwiam pozę - wygląda naturalnie, nie jakby był zawieszony w powietrzu.
Reply
:iconsibrien-chan:
Sibrien-chan Featured By Owner Feb 3, 2013  Student Traditional Artist
Z tą łapą to racja, też jestem niezadowolona, ale poddałam się po prostu xD nie umiałam na to nic zaradzić. Kilka godzin szukałam zdjęcia z taką pozą u jakiegoś psa czy czegokolwiek tej wielkości, ale nie znalazłam i musiałam improwizować.
Dłonie uparcie od dawna robię za małe, stopy też ( i zawsze zauważam to po czasie albo jak ktoś mi to wytknie). Nie wiem czemu mam problem z dłońmi, bo długo ćwiczyłam ich rysowanie... a stóp zwyczajnie nie umiem i muszę kiedyś przysiąść nad postudiowaniem tej cholernej kończyny.
Chyba nigdy się nie nauczę nie krzywdzić proporcji... zaczynam wierzyć, że to ja mam coś nie tak ze szkieletem i mam ręce do kolan, dlatego tak rysuje, albo co... :XD:
Reply
:iconwoodsie-one:
Woodsie-One Featured By Owner Feb 3, 2013  Student General Artist
Też tak robiłam ,z tymi łapkami do kolan i rozmiarem dłoni i stóp. I znalazłam na to jeden sposób: podczas rysowania z perfidią robiłam stopy i dłonie za duże, a ręce za krótkie, niż powinnym moim zdaniem być. Potem okazywały się być okej xD
Reply
:iconsibrien-chan:
Sibrien-chan Featured By Owner Feb 3, 2013  Student Traditional Artist
hah, w sumie ciekawy pomysł. Musze tez tak spróbować
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconsibrien-chan: More from Sibrien-chan
Details

Submitted on
February 2, 2013
Image Size
3.2 MB
Resolution
1718×2959
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
89
Favourites
3 (who?)
Comments
6
×